PARKOVANIE v areáli FN Nitra

Vážení pacienti,

Fakultná nemocnica Nitra dňom 01.01.2024 dáva do užívania pre verejnosť a zamestnancov platené parkovisko v areáli nemocnice.

Prvé 2 hodiny ZDARMA:

• Parkovanie je zdarma pre všetkých, ktorí využívajú zdravotné služby (vyšetrenia, kontroly u lekára) počas prvých 2 hodín.

Spoplatnenie po 2 hodinách:

• Po uplynutí 2 hodín bude parkovanie spoplatnené podľa aktuálneho sadzobníka Fakultnej nemocnice Nitra.
  • Prvý januárový týždeň bude úhrada parkovného možná len hotovostne, od druhého januárového týždňa už bude platba možná aj kartou.

ZŤP pacienti ZDARMA:

• Osoby so ZŤP (ZŤP = Ťažké zdravotné postihnutie) majú parkovanie ZDARMA.

Hospitalizovaní pacienti ZDARMA:

• Hospitalizovaní pacienti majú BEZPLATNÉ parkovanie počas celého pobytu vo FN Nitra.

Po ukončení hospitalizácie:

• Po skončení hospitalizácie a predložení prepúšťacej správy bude parkovací lístok v pokladni FN Nitra odblokovaný.

Týmto opatrením sa snažíme zabezpečiť, aby parkovacie miesta boli k dispozícii pre tých, ktorí naozaj potrebujú zdravotnú starostlivosť.

Ďakujeme za pochopenie.

Sadzobník Fakultnej nemocnici Nitra

KATEGÓRIACena s DPH
Držitelia preukazu ZŤPbez poplatku
Návštevník FN Nitra – prvé 2 hodinybez poplatku
Návštevník FN Nitra – každá ďalšia začatá hodina2,00 € / každá začatá hod.
Hospitalizovaní pacienti

(počas celého trvania hospitalizácie)

bez poplatku

Strata, poškodenie parkovacieho lístka10,00 €