Máte super team! Odkazuje pani Veronika

Pán primár máte na oddelení personál, ktorý je ľudský a úctivý. Máte super team! Odkazuje pacientka pani Veronika primárovi na onkológii vo Fakultnej nemocnici v Nitre.

Som so starostlivosťou sestričiek spokojná. Veď čo si môžem viac priať, keď hneď ráno vidím milý úsmev sestričiek.

Po celý čas pobytu mi vychádzali v ústrety k mojej plnej spokojnosti. Mala som vždy pocit pokoja istoty. Celková komunikácia ošetrujúceho personálu bola na veľmi dobrej úrovni.

Myslím, že tieto moje pocity som všetkým dávala najavo každý deň. Svojim prístupom a radami ma veľmi pomohla p. dr. psychológie, jej rady a odporúčania mi veľmi pomohli v náročných chvíľach, budem sa nimi riadiť aj v budúcnosti.

Pán primár máte na oddelení personál, ktorý je ľudský a úctivý. Dúfam, že toto všetko prospelo aj mojej liečbe, ktorú som absolvovala a celkom dobre znášala vďaka pomoci vás všetkých

Máte super team!

Ďakujem