OZNAM o presťahovaní odborných Ambulancií cievnej chirurgie a neurochirurgie

Vážení pacienti.

V dôsledku rozhodnutia a nariadenia RÚVZ so sídlom v Nitre zo dňa 28.09.2020 sme vo Fakultnej nemocnici Nitra pristúpili k reprofilizácii lôžok a následnému presťahovaniu Ambulancií cievnej chirurgie a neurochirurgie na prízemie Liečebného pavilónu FN Nitra, kde budú pacienti vyšetrení počas pracovných dní v čase od 7,00-15,00 hod.

V pracovné dni v čase od 15,00-7,00 hod. a počas víkendov a sviatkov, v čase od 7,00-7,00 hod. budú cievnochirurgickí a neurochirurgickí pacienti vyšetrovaní v Chirurgickej časti oddelenia Urgentnej medicíny na prízemí Liečebného pavilónu.

Taktiež v dôsledku reprofilizácie lôžok je lôžkové oddelenie Cievnej chirurgie a Neurochirurgickej kliniky presťahované v Liečebnom pavilóne na 3. poschodí.