Fakultná nemocnica Nitra Ambulancie Ambulancia pre ochorenia hrubého čreva a konečníka

Ambulancia pre ochorenia hrubého čreva a konečníka

doc. MUDr. Jozef Korček, PhD.
lekár

Ordinačné hodiny:

Utorok10:00 – 13:00

Pacientov na vyšetrenie objednávame Po-St-Št-Pi na tel. čísle 037/6545 633 od 10.00 – 12.00 hod.

Ambulancia zameraná na výkony a diagnostiku v chirurgickej liečbe nádorových a zápalových ochorení hrubého čreva a konečníka, chirurgické riešenie nízkosediacich zhubných nádorov konečníka so zachovaním kontinencie stolice, chirurgické riešenie inkontinencie stolice, mininvazívna liečba výhrezu konečníka, hemoroidov. Inštrumentálne vyšetrenia: endoanálna transrektálna ultrasonografia, pudendal nerve terminal motor latency ( PN TML ), elektromyografia koncentrickou ihlou, colonic transit time, elektrostimulácia sfinkterov a puborektálnej sl’učky, implantácia portov na lokoregionálnu aplikáciu cytostatík, vyšetrenie rektálnej elektrosenzitivity, evakuačná defekografia, análna a rektálna manometria.

MUDr. Marián Osuský
lekár

Ordinačné hodiny:

Pondelok8:00 – 11:00

Ambulancia zameraná všetky štandardné výkony v chirurgickej liečbe nádorových a zápalových ochorení hrubého čreva a konečníka, chirurgické riešenie zhubných nádorov konečníka so zachovaním kontinencie stolice, operácie hemoroidov, fisúr a prípadných komplikácií.

Ambulancia spadá pod Chirurgickú kliniku

jazyk »