Fakultná nemocnica Nitra Ambulancie Ambulancia pre ochorenia hrubého čreva a konečníka

Ambulancia pre ochorenia hrubého čreva a konečníka

doc. MUDr. Jozef Korček, PhD.
lekár

037/6545 427

Ordinačné hodiny:

Utorok a Piatok10:00 – 13:00

Pacientov na vyšetrenie objednávame Po-St-Št-Pi na telef.čísle 037/6545430 od 11.00 – 13.00 hod.

Ambulancia zameraná na výkony a diagnostiku v chirurgickej liečbe nádorových a zápalových ochorení hrubého čreva a konečníka, chirurgické riešenie nízkosediacich zhubných nádorov konečníka so zachovaním kontinencie stolice, chirurgické riešenie inkontinencie stolice, mininvazívna liečba výhrezu konečníka, hemoroidov. Inštrumentálne vyšetrenia: endoanálna transrektálna ultrasonografia, pudendal nerve terminal motor latency ( PN TML ), elektromyografia koncentrickou ihlou, colonic transit time, elektrostimulácia sfinkterov a puborektálnej sl’učky, implantácia portov na lokoregionálnu aplikáciu cytostatík, vyšetrenie rektálnej elektrosenzitivity, evakuačná defekografia, análna a rektálna manometria.

MUDr. Marián Osuský
lekár

037/6545 427

Ordinačné hodiny:

Pondelok8:00 – 11:00

Pacientov na vyšetrenie objednávame len v pondelok v čase ordinačných hodín na tel.čísle: 037/6545427

Ambulancia zameraná všetky štandardné výkony v chirurgickej liečbe nádorových a zápalových ochorení hrubého čreva a konečníka, chirurgické riešenie zhubných nádorov konečníka so zachovaním kontinencie stolice, operácie hemoroidov, fisúr a prípadných komplikácií.

Ambulancia sa nachádza na prízemí chirurgického pavilónu č.d. 163

Ambulancia spadá pod Chirurgickú kliniku