Ing. Ivan Oravec (73): Moje ďakujem patrí viacerým lekárom

Takáto spätná väzba, ako od nášho pacienta, pána Oravca nás veľmi teší.

Moja úprimná vďaka patrí MUDr. Pavlovi Poliačikovi, MUDr. Henriete Dávidovej, MUDr. Gabriele Majerníkovej, MUDr. Tomášovi Štrpkovi, MUDr. Milanovi Dubajovi, MUDr. Jozefovi Hasilovi, MUDr. Alexandrovi Ruttkayovi, MUDr. Martine Gažiovej, MUDr. Monike Šindlerovej, MUDr. Jane Novej a MUDr. Jurajovi Detvayovi za vysoko profesionálny a ľudský prístup v starostlivosti o moje zdravie.

Pritom ešte pred viac ako 30 rokmi som preferoval liečbu v Bratislave, hoci bývam v Nitre. Už viac rokov som v starostlivosti doktora Poliačika kvôli srdcu a absolvujem pravidelné polročné kontroly.

Tento rok som  však bol v nitrianskej nemocnici hospitalizovaný viackrát – dvakrát na internom oddelení  na chirurgii a na kardiologickej klinike kvôli rôznym vyšetreniam a zákrokom, odstráneniu kameňov zo žlčovodov a následne som sa podrobil operácii žalúdka. Využil som možnosť vybrať si operatéra MUDr. Dubaja, operácia bola úspešná a cítim sa dobre. Pooperačná starostlivosť bola na vysokej úrovni a zdravotnícky personál bol ústretový.

Chcem sa ešte raz poďakovať všetkým spomínaným lekárom a sestričkám za profesionalitu a ľudský prístup.

Nitra, 16.10.2019                            s úctou  Ing. Ivan Oravec